KORTOWO RANKING

REGULAMIN KORTOWO RANKING:

1) Klubowa Lista Rankingowa na start ustalona jest na podstawie wyniku X edycji Kortowo Cup 2015/2016 / Masters / oraz lig organizowanych w sezonie 2015/2016.

2) Zawodnicy, którzy nie uczestniczyli w Kortowo Cup 2015/2016 i nie znajdują się w końcowym rankingu, rozpoczynają rozgrywki Kortowo Ranking z ostatnich miejsc według kolejności zgłoszeń.

3) Warunkiem wejścia na Klubową Listę Rankingową jest: mailowa deklaracja uczestnika oraz opłacenie tzw. „tabliczki rankingowej” z imieniem i nazwiskiem zawodnika, opłaty: - opłata w wysokości 80 zł

4) System rozgrywek KR przedstawiony został na schemacie tzw. PIRAMIDZIE.

5) Każdy zawodnik może zaprosić do rywalizacji graczy znajdujących się w tym samym szeregu Piramidy – na lewo od jego pozycji maxymalnie o 3 miejsca /wyżej rozstawionych/ lub wszystkich na prawo, czyli niżej rozstawionych.

6) Jeżeli zawodnik dozna porażki to zamienia się miejscem z zawodnikiem, który zwyciężył, reszta piramidy nie ulega zmaianie.

7) Nie wolno zaprosić na pojedynek tego samego zawodnika dwa razy pod rząd, ani też częściej niż raz w miesiącu.

8) Zawodnik zaproszony lub zapraszający, w przypadku przegranej, ma prawo do rewanżu po upływie dwóch tygodni od dnia, w którym przegrał /pod warunkiem, że zwycięzca pojedynku w ciągu dwóch tygodni nie zmieni swojej pozycji w rankingu/.

9) Mecze rozgrywane są do dwóch setów wygranych /trzeci set rozgrywany jest jako super tie – break, do 10 pkt. z przewagami. Na jeden mecz przeznaczone jest 90 min. Jeżeli do momentu gdy do zakończenia czasu gry pozostaje 5 min. /przed meczem zawodnicy ustalają oficjalny czas/ , wynik meczu nie zostaje rozstrzygnięty to za zwycięzcę zostaje uznany zawodnik , który zdobył do tego czasu więcej gemów /liczą się gemy zakończone/. Jeżeli wynik jest remisowy to należy rozegrać decydującego gema.

10) Zawodnicy nie mają obowiązku stawiać się do gry o miejsce częściej niż jeden raz w tygodniu.

11) Zaproszenie do gry: zawodnik zaprasza do gry za pośrednictwem Internetu lub bezpośrednio telefonicznie. Zapraszający powinien zaproponować dwa terminy.

12) Zawodnicy zobowiązani są zgłosić organizatorowi – mailem office@kortowo.com.pl – terminy w których nie będą mogli uczestniczyć w rozgrywkach – czasowe zawieszenie gry w KR /urlop, choroba, wyjazd służbowy itp./

13) Zawodnik zaproszony na mecz ma prawo odmówić gry gdy: zaproponowanych terminach ma umówione mecze KR, zgłosił organizatorowi czasowe zawieszenie gry.

14) Rezerwację kortu dokonuje się w recepcji Kortowa za pośrednictwem maila office@kortowo.com.pl lub telefonicznie 61 899 10 20. Opłatę za rezerwacje kortu na mecz zawodnicy pokrywają po połowie.

15) Mecze KR rozgrywane są piłkami Babolat All Court, które zawodnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.

16) Zakończenie meczu: zwycięzca podaje osobiście wynik w recepcji, organizator tego samego dnia - na podstawie wyniku - ustala nową pozycję rankingową zawodników.

17) Kortowo Ranking to rozgrywki ciągłe, które ustalają ranking Klubu Kortowo Tennis Club.

18) Najlepszy zawodnik Kortowo Ranking na koniec sezony, czyli do 31 kwietnia otrzyma tytuł NAJLEPSZEGO GRACZA NA KORTOWIE oraz kontrakt zawodnika Kortowa.

19) Oficjalna Lista Kortowo Ranking znajduje się przy głównym wejściu do Hotelu Kortowo oraz na stronie internetowej www.teniqo.com

20) Sprawy nie ujęte w regulaminie Kortowo Ranking jak i sprawy sporne rozstrzyga organizator.

21) Organizator Kortowo, osoba do kontaktu Krzysztof Wierszyłłowski – 601 789 499, krzysztof@kortowo.com.pl .

KORTOWO RANKING >> Koordynator Krzysztof Wierszyłłowski >> krzysztof@kortowo.com.pl lub 601 789 499

Rezerwacje kortów >>
61 899 10 20
office@kortowo.com.pl